Vizyon

 Taahhüt ettiğimiz projelerde kaliteden ödün vermeden maliyet ve zaman kriterlerini optimize ederek ve en gelişmiş teknik ve inşaat teknolojilerini kullanarak başarılı projelere imza atmaktır. 

Değerler 

 • Bütünlük
  Birlikte bir bütün içerisinde dürüstçe hareket etmek. Doğru olanı yapmak ve koşullar ne olursa olsun sonuna kadar hep beraber çalışmak. Çevreye duyarlı davranmak faaliyetlerimizin çevreye ve topluma olumsuz etkilerini en aza indirmek. 
 • İş Güvenliği
  İşçilerimize va çalışanlarımıza uluslar arası standartlarda güvenli ve sağlıklı bir çalışma ortamı yaratmak ve tüm çalışanlarımızı her günün sonunda evlerine güvenle göndermek. 
 • Kalite
  İKİZ İnşaat tüm işlerinin mükemmelliği garantilemek için en gelişmiş inşaat tekniklerini kulanmaktadır. 
 • Başarı
  Ilk hedefimiz kaliteden ödün vermeden ticari boyutta başarılı bir proje bitirmektir. Başarı bizim için, işverenlerimizin ve iş ortaklarımızın tüm haklarını koruyarak sürekli müşteri memnuniyeti sağlamak ve kaliteli projeler teslim etmek anlamına gelir. 

Ekip Çalışması 

Biz bir ekibiz ve farkındayızki başarımız ancak tüm elemanlarımızın ortak çabası ile mümkündür. Tüm elemanlarımızın gerekli eğitimleri almalarını sağlamak, performansı ödüllendirmek ve elemanlarımızın ihtiyaç duyduğu motivasyonu güçlendirecek çalışma ortamını sağlamaktır.