Hakkımızda

1968 yılında kurulan firmamız, ülkemizin altyapısının kurulduğu gelişme yıllarında üstlendiği önemli projeler ile sektörde yerini almıştır. Kurulduğu günden bu yana imalatta kalite ve günün gelişen teknolojilerini kullanabilme becerisini daima en önemli öncelik olarak kabul etmiştir. Teknolojideki hızlı gelişmelere paralel olarak ihtisas sahibi olduğu iş alanlarında sürekli yenilenen makina parkı ve inşaat sektöründeki yenilikleri yakından takip eden tecrübeli ve dinamik teknik kadrosu ile firmamız sektörün öncü kuruluşları arasındadır.

Kuruluşundan bugüne kadar, özellikle T.C. Karayolları Genel Müdürlüğü’ne taahhüt etmiş olduğu Türkiye genelinde çeşitli devlet ve il yolu projelerini gerçekleştirmiştir.

1993 yılından itibaren Havaalanı ınşaatları ile de ilgilenmeye başlayan firmamız bu kapsamda T.C. Demiryolları, Limanlar ve Hava Meydanları ınşaatı Genel Müdürlüğü ve Devlet Hava Meydanları ışletmesi Genel Müdürlüğü sözleşmeleri imzalamış ve bu projeleri başarıyla tamamlamıştır. Altyapı inşaatlarının yanında firmamız ayrıca Gençlik ve Spor Genel Müd. adına Muğla-Dalaman Kapalı Spor Salonu ve Müştemilatı ınşaatını ve Ankarada çeşitli özel konut ve villa inşaatlarınıda tamamlamıştır.

ISO 14001:2004, TS/OHSAS 18001 Kalite Sertifikalarına ve NATO Güvenlik belgesine sahip olan firmamız, yurt içi ve yurt dışında yeni iş imkanları araştırmak suretiyle sektördeki payını büyütmeye çalışmaktadır.