İKİZ ile Çalışmak


İKİZ daima belli başlı projeleri üstlenmektedir. Büyümesini devam ettirebilmekmek için daima zorlu ortamlarda çalışabilen insanlara ihtiyacımız vardır.

İkiz İnşaat’da, yetenekli ve tecrübeli profesyonellerin yanında çalışmak şansına sahip olacak ve büyüyen bir organizasyon içerisinde kariyer olanaklarını keşfetme şansınız olacaktır.

 

 Eğitim ve Tecrübe

 

İKİZ İnşaat 40 yılı aşkın süredir sektörde çalışmaktadır ve bu yönde sayısız bilgi ve tecrübelere sahiptir. IKIZ de çalışmak bu tecrübelerden faydalanmak ve kişinin yol yapım sektöründe kendini büyük ölçüde geliştirmesi demektir.

Sektör daima gelişme içerisindedir ve teknik gereksinimler ve yapım teknolojileri zamanla değişmektedir. IKIZ inşaat sektördeki gelişmeleri daima yakından takip ederek çalışanlarını gelişen teknolojiye uygun eğitimler almasını sağlar. Aynı zamanda gelişen teknolojiye ayak uyduracak şekilde ekipman yenilemesi yaparak, daima ekip ve ekipman gücünü günün şartlarına uygun olacak şekilde güncel tutmaktadır.

Yapımı üstlenilen projelerde daima proje nasıl daha hesaplı ve kaliteli yapılır diye çalışılır ve maliyet, zaman, kalite üçgeninde en optimum koşulların nasıl elde edileceği her proje öncesinde masaya yatırılırak, bilgi ve tecrübelerimize dayanan mühendislik çözümleri getirilir.